Haber

Sincik Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

Adıyaman’ın Sincik Kaymakamlığı öncülüğünde voleybol turnuvası düzenlendi.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Sincik Kaymakamlığı Voleybol turnuvasına Sincik’te faaliyet gösteren resmi ve özel kurumlar ile vatandaşlar katıldı. 10 takımın katıldığı voleybol turnuvasında 24 maç oynandı. İki grup halinde gerçekleştirilen turnuvada, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan gruplar yarı finale yükseldi. Yarı final maçları sonucunda Sincik ÇPAL Genç Spor ve Söğütlübahçe Spor ise finale kalan iki takım oldu. Final karşılaşması sonucunda Sincik ÇPAL Gençlik Spor, Söğütlübahçe Spor takımını 3-0 mağlup ederek şampiyon oldu. Turnuvayı Söğütlübahçe Spor 2., Sincik AIHL Spor ise 3. sırada tamamladı. Final maçlarını izleyen Sincik Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu ve Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, maç sonucunda kazanan takımlara madalya ve kupalarını takdim etti.

Kaymakam Yunus Emre Bozkurtoğlu ise şampiyon takımı ve diğer grupları tebrik ederek, oyuncularla sohbet etti. Düzenlemeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kazanan takımlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, turnuvada birinci olan takımı başarılarından dolayı tebrik ederek, takımı ödüllendireceğini belirtti.

Turnuva, Sincik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Bölge Müdürlüğü koordinasyonunda Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu